Vymáhání pohledávek

Legalio | Vymáhání pohledávek

Jsme specialisté na mimosoudní vymáhání pohledávek (dluhů). Dokážeme mimosoudně vymoci až 75% pohledávek, a to na celém území České republiky. Pohledávky vymáháme formou podílu z úspěchu, s minimálními vstupními náklady pro věřitele. Zastoupíme Vás také v rámci soudního vymáhání, kde dosahujeme až 95% úspěšnosti.

Klient je pro nás prioritou

Jednáme s Vámi vždy na rovinu a zaměřujeme se na výsledek.

Vážení klienti,

s účinností od 14. 3. 2020 od 6,00 hod do 24. 3. 2020 do 6,00 hod. vláda usnesením zakázala maloobchodní prodej a také prodej služeb v provozovnách, a to vyjma prodeje vybraného zboží jako jsou potraviny, drogerie, léky či například pohonné hmoty. Ačkoliv se tento zákaz nevztahuje na provozování advokátní kanceláře, i my jsme nuceni v této situaci podniknout nezbytná opatření. Vážíme si Vás a dbáme o Vaše zdraví, stejně tak usilujeme o to, aby zdraví zůstali také všichni členové naší advokátní kanceláře. S účinností od pondělí 16. 3. 2020 tedy budeme právní služby zajišťovat primárně online a osobní schůzky tak budeme realizovat pouze v neodkladných případech. Za účelem řešení Vašich problémů jsme Vám však i nadále k dispozici a Vy nás tedy neváhejte kdykoli kontaktovat nejen telefonicky či emailem, ale i na našich facebookových stránkách, případně si nainstalujte aplikace skype a zůstaňte s námi v kontaktu online.

Současně si Vás dovolujeme informovat, že vyhlášený nouzový stav se s největší pravděpodobností dotkne také probíhajících soudních řízení. Ministerstvo spravedlnosti vydalo doporučení, aby soudy zvážily nutnost konání soudních jednání. V následujících dnech lze tedy očekávat, že jednání nařízená na příští dny, potažmo týdny mohou být odročena, současně je třeba počítat s tím, že při vstupu do soudní budovy budete muset vyplňovat formuláře týkající se Vašeho zdravotního stavu. Prosíme Vás tedy o trpělivost a pochopení. Nezbývá než doufat, že tato situace brzy pomine.

Prozatím to vnímejme jako možnost chvíli se zastavit, nadechnout a věnovat se sami sobě.
Hodně zdraví Vám všem a buďme k sobě ohleduplní!