Potřebujete rychlou právní pomoc?

Kontaktujte nás a Váš dotaz zodpoví zkušený právník se specializací na danou oblast práva. Vyberte si způsob komunikace, který Vám vyhovuje nejvíce.

Potřebujete rychlou právní pomoc?

Kontaktujte nás a Váš dotaz zodpoví právník specializující se na danou oblast práva. Vyberte si způsob komunikace, který vám vyhovuje nejvíce.

Abychom vám co nejvíce usnadnili nynější situaci, snížili jsme ceny online služeb.

E-mailem

Potřebujete rychlou a odbornou pomoc?

Popište nám svůj problém, odpovíme vám do následujícího dne.

1 250 Kč

750 Kč Včetně DPH

Legalio |

Telefonicky

Máte komplexnější problém?

Odborník na vaši problematiku vám při půlhodinovém hovoru vše vysvětlí a zodpoví doplňující otázky.

1 750 Kč

1 050 Kč Včetně DPH

Legalio |

Osobně

Varianta pro ty, kteří preferují setkání přímo u nás v kanceláři.

Můžete využít expresního hodinového jednání s odborníkem na váš právní problém.

2 190 Kč Včetně DPH

Legalio |

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB NAŠÍ ONLINE PORADNY?

Okamžitá reakce

Je nám jasné, že Vaše problémy dlouho nepočkají. Odpovíme Vám proto nejpozději následující pracovní den.

Legalio | Okamžitá reakce - obrázek

Cena určená předem

Cena je předem daná a pevná. Máte tedy jasný přehled, kolik Vás budou právní služby stát. Zaplatit můžete pohodlně a rychle platební kartou.

Legalio | Cena určená předem - obrázek

Odborná znalost

Jednotliví členové našeho týmu se specializují na konkrétní právní problematiku. Vašemu dotazu se tak bude vždy věnovat odborník na danou právní oblast.

Legalio | Odborná znalost - obrázek

Mlčenlivost

Nemusíte se obávat popsat nám Váš problém. Ze zákona jsme vázáni mlčenlivostí.

Legalio | Mlčenlivost - obrázek

Naše služby

Vaše požadavky řešíme rychle, precizně a efektivně.

Trestní právo

Nabízíme vám právní poradenství a zastupování ve všech stádiích trestního řízení. Jsme specialisté s vysokou úspěšností obhajob

Legalio | Trestní právo

Občanské právo

Komplexní právní pomoc vyplývající ze složitých občanskoprávních vztahů. Zastupování v soudním řízení, sepisování žalob, jednání u soudu i s protistranou, dojednání dohody o mimosoudním vyrovnání.

Legalio | Občanské právo

Rodinné právo

Nabízíme Vám právní servis v rozvodových řízeních, sporech o výchovu dětí, ve stanovení výše výživného, zastupování v dědických řízeních a v dalších oblastech těchto osobních a rodinných záležitostí.

Legalio | Rodinné právo

Pracovní právo

Příprava veškerých dokumentů, které se váží ke vzniku, změně či ukončení pracovněprávních vztahů, včetně sporů o mzdu.

Legalio | Pracovní právo

Odškodné, pojistné události

Pomůžeme Vám obhájit Vaše práva při způsobené újmě na zdraví či majetku.

Legalio | Odškodné, pojistné události

Nemovitosti

Naše kancelář se specializuje na právní agendu nemovitostí. Vyřešíme nákup, prodej či darování nemovitostí nebo jejich pronájem. Připravíme pro Vás příslušné smlouvy, případně zkontrolujeme smlouvy stávající, abyste se vyhnuli všem potenciálním rizikům, které tato oblast přináší.

Legalio | Nemovitosti

Vymáhání pohledávek

Jsme specialisté na mimosoudní vymáhání pohledávek (dluhů). Dokážeme mimosoudně vymoci až 75% pohledávek, a to na celém území České republiky.

Legalio | Vymáhání pohledávek

Obchodní právo

Komplexní právní pomoc vyplývající ze složitých občanskoprávních vztahů. Zastupování v soudním řízení, sepisování žalob, jednání u soudu i s protistranou, dojednání dohody o mimosoudním vyrovnání.

Legalio | Obchodní právo

Správní právo

Nabízíme Vám zastupování v řízeních se správními orgány, především v záležitostech dopravních a daňových přestupků a územních a stavebních řízeních.

Legalio | Správní právo

Vážení klienti,

s účinností od 14. 3. 2020 od 6,00 hod do 24. 3. 2020 do 6,00 hod. vláda usnesením zakázala maloobchodní prodej a také prodej služeb v provozovnách, a to vyjma prodeje vybraného zboží jako jsou potraviny, drogerie, léky či například pohonné hmoty. Ačkoliv se tento zákaz nevztahuje na provozování advokátní kanceláře, i my jsme nuceni v této situaci podniknout nezbytná opatření. Vážíme si Vás a dbáme o Vaše zdraví, stejně tak usilujeme o to, aby zdraví zůstali také všichni členové naší advokátní kanceláře. S účinností od pondělí 16. 3. 2020 tedy budeme právní služby zajišťovat primárně online a osobní schůzky tak budeme realizovat pouze v neodkladných případech. Za účelem řešení Vašich problémů jsme Vám však i nadále k dispozici a Vy nás tedy neváhejte kdykoli kontaktovat nejen telefonicky či emailem, ale i na našich facebookových stránkách, případně si nainstalujte aplikace skype a zůstaňte s námi v kontaktu online.

Současně si Vás dovolujeme informovat, že vyhlášený nouzový stav se s největší pravděpodobností dotkne také probíhajících soudních řízení. Ministerstvo spravedlnosti vydalo doporučení, aby soudy zvážily nutnost konání soudních jednání. V následujících dnech lze tedy očekávat, že jednání nařízená na příští dny, potažmo týdny mohou být odročena, současně je třeba počítat s tím, že při vstupu do soudní budovy budete muset vyplňovat formuláře týkající se Vašeho zdravotního stavu. Prosíme Vás tedy o trpělivost a pochopení. Nezbývá než doufat, že tato situace brzy pomine.

Prozatím to vnímejme jako možnost chvíli se zastavit, nadechnout a věnovat se sami sobě.
Hodně zdraví Vám všem a buďme k sobě ohleduplní!