Co o nás říkají klienti

Velmi si ceníme každého klienta, který se na nás obrátí s žádostí o právní pomoc.

Štěpán Urbánek

Skvělý přístup, znalost v oboru a rychle jednání. Až budu v budoucnu potřebovat právní pomoci, určitě se znovu obrátím právě na tuto právní kancelář.

Ing. Tomáš Brychta

Advokátní kancelář Legalio naší společnosti poskytuje komplexní právní služby, počínaje vymáháním pohledávek, přes kontrolu smluvní dokumentace, až po zastupování v právně složitých transakcích a sporech. Jsme velmi spokojeni po všech stánkách a určitě všem doporučujeme služby AK Legalio vyzkoušet.

Ing. Erik Steinmetz

S právní kaceláří Legalio jsem osobně velmi spokojený a to z důvodů perfektní komunikace, odbornosti, spolehlivosti a velmi aktivním přístupem k řešeným otázkám. Dlouho jsem se nesetkal v oblasti právních služeb s tak svěžím a kreativním přístupem. Mohu jen doporučit.

Petr Macko

Byl jsem naprosto spokojen. Můj případ řešili rychle. Dokázali mi poradit. Oceňuji profesionální, ale zároveň lidský přístup! :)

Pavla Donaczi

Advokátní kancelář Legalio, mohu a budu všem, kteří potřebují právní radu, doporučovat. Profesionální přístup Mgr. Mackové, ochota pomoci, vstřícnost, lidskost a porozumění vůči klientovi, je samozřejmostí. A nakonec výsledkem byl vyhraný spor. Velká spokojenost.

Vojtěch Zigo

Tým kvalitních, schopných lidí s maximálně lidským přístupem. Velice mi v nelehké situaci pomohli. Doporučuji.

Vojtěch Škrhák

Považuji se za velice náročného klienta, především z hlediska časové flexibility. AK Legalio je partner, kterého vždy rád doporučím a můžu si být jistý, že nezklamou. Hlídají veškerá rizika a operativně řeší i sebemenší nuance, které ostatní AK “přecházely". Starají se, aby přesuny peněz byly bezpečné a kupní cena skončila vždy tam, kde má. Zařizují všechny záležitosti ohledně katastru nemovitostí.
Legalio je upřímná sebevědomá společnost s duší, která všem klientům sluší!

Zdeněk Komenda

Dlouhodobě spolupracuji s advokáty z Legalia a tudíž je mohu doporučit všem, co požadují korektnost, flexibilitu a profesionalitu